خدا پدر احمدی نژاد را رحمت کند

من با خوبی یا بدی اش کاری ندارم. اما انصاف نصف دین است. امروز برای اولین بار واقعا به پول یارانه نیاز داشتم و وقتی که دیشب شنیدم که یارانه ها را به حساب ریختند خیلی خوشحال شدم و خیالم از بابت کسری بودجه راحت شد.گفتم : خدا پدر احمدی نژاد را رحمت کند که بانی این طرح بود . شاید من برای اولین بار تاثیر عینی و ضروری یارانه را حس کردم ولی حتما کسان زیادی هستند که دفعات زیادتری این حس را تجربه کرده اند و شاید هم کسانی هستند که هر ماه تجربه میکنند.

شاید بعضی ها بگن یارانه نقدی باعث افزایش نقدینگی و تورم و ... شده . اما محسنات این طرح برای هیچ کس قابل انکار نیست. بازم خدا پدر احمدی نژاد را رحمت کند. انصاف هم چیز خوبیست.

.

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی، شما بزرگوار براي خواندن مطالب زير دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل][گل] 40 توصیه مهم و کاربردی به زوج‌‌های جوان و غير جوان [گل][گل] ## سفارش مي‌‌کنم جوانان در حال ازدواج هم حتما حتما بخوانند. بسيار مفيد و ارزشمند است. ******** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## راهی قطعی برای استجابت دعا در وقت گرفتاری ## ثوابهای فراوان برای بانوان از زمان بارداری تا وضع حمل ## خوش به حال این سه گروه، که در سایه عرش خدا هستند ******** [گل][گل] چرا به امام رضا(ع) مي‌‌گويند «ضامن آهو»؟ [گل][گل] ******** @@ توصيه ميکنم از مطالب صفحات ديگر هم ديدن کنيد. @@ ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

سپیده

ما که انصراف دادیم و یارانه نمیگیریم