هیچ انگاری کاربران توسط پرشین بلاگ

در چند هفته ی اخیر در ارائه خدمات پرشین بلاگ وقفه ایجاد شده بود و در این مدت بروزرسانی وبلاگها ممکن نبود و صاحبان وبلاگها نمیتوانستند وارد پنل مدیریتی شوند و به همین خاطر هم کاربران ، امکان انتشار مطلب جدید یا ویرایش مطالب قبلی را نداشتند و همین اتفاق و وقفه طولانی مدت باعث شد تا اعتماد کاربران به پایداری سرویسهای پرشین بلاگ از بین برود بخصوص اینکه هیچ گونه اطلاع رسانی از سوی مدیران پرشین بلاگ به صاحبان وبلاگها انجام نشد و کاربران در بی خبری محض چند هفته را در بلاتکلیفی گذراندند. اگرچه مرگ مغزی چند هفته ای پرشین بلاگ خود بخود شوک ناخوشایندی بود ولی عدم اطلاع رسانی از سوی مدیران پرشین بلاگ بیشتر از همه چیز کاربران را ناراحت کرد و کاربران احساس کردند که هیچ ارزشی در نزد مدیران پرشین بلاگ ندارند و چنین برخوردی باعث شد که کاربران بدانند که مدیران پرشین بلاگ به دلیل اینکه به وبلاگ نویسان خدمات رایگان میدهند لذا اهمیتی به آنها نمیدهند و نیازی نمیبینند که در مورد وقفه حاصل شده ، توضیحی به ایشان بدهند و آنان را از بلاتکلیفی نجات دهند. 

مدیران پرشین بلاگ فقط به گفتن این نکته بسنده کردند که این وقفه چند هفته بخاطر مشکلات فنی بوده است که با رفع مشکلات فوق ، کاربران میتوانند از امروز دوباره به فعالیتهای خود ادامه دهند ولی هیچ توضیحی در مورد ماهیت  مشکلات بوجود آمده ندادند

علاوه بر این وقفه ی ناگهانی و طولانی ، عدم اطلاع رسانی و عدم توضیح علل مشکلات فنی و هیچ انگاری کاربران از سوی مدیران پرشین بلاگ باعث شده است که اعتماد کاربران به خدمات پرشین بلاگ سست شده و برای ادامه فعالیت در پرشین بلاگ مردد باشند.  

مجموع اتفاقات مذکور باعث گردیده است که کاربران نتوانند به راحتی اعتماد از دست رفته را دوباره احیا کنند و برای ترمیم اطمینان ترک خورده نیاز به فرصت بیشتری احساس میشود. 

/ 3 نظر / 84 بازدید
پرنیان

آقا کامنتا رو چی میگید؟ برا وب من از مطالب مهر 94 تا خرداد 96 تموم کامنتای وبم پریده و حتی اون مطالب رو نمی تونم تو مدیریت مطالب قبلیم ببینم. اوضاع خراب تر از این حرفاست.

بندۀ خدا

با عرض سلام خدمت شما برادر بزرگوار جناب جوادزاده .وبلاگ بنده هم راه نیفتاده .ولی ما که نمی توانیم دست اندرکاران این سایت را مقصر بدانیم .چرا که اینها هم دوست ندارند چنین اتفاقی بیفتد و مگر عمدی بوده ؟! تعجب کردم از فرمایشات شما .بهر حال بنده خوشحال می شوم که راهنمایی بفرمایید که آیا درخواست راهنمایی داشتید و یا خود وبلاگ باز شد . تشکر و خوشحالم که بازهم از مطالب مفید شما استفاده می کنم .در پناه خدا باشید .

برهان

آقا و یا خانم پرنیان شما طوری نوشتید وضع از این هم خرابتره انگار کارگزاران موسسه ای که شما و دیگران در آن پول سرمایه گذاری کردید خوردند و در رفتند ...خدا را شکر کنیم که چنین امکانات رایگانی در اختیار همه هست و دعا کنیم که در دستگاههایی که اغلب در اختیار خودشان نیست ..منظورم سرورهاست ..اختلالی ایجاد نشود و برحذر باشیم از پاک شدن زحماتمان پیش عزیز و دوست خودمان که به لحظه ای تمام فداکاریها و محبتها را فراموش و پاک می کنیم و خدا کند عزیزانمان حقمان را نخورند که اغلب چنین هست ..بی خیال دوست گرامی ..اما خداییش خندیدم از این لحنت