بد حجابی معلول است

اشکال کار کجاست؟ 

 

اکبر جوادزاده

 

به احتمال قوی و قریب به یقین هیج کدام از افراد فوق برای نشر فساد در جامعه نیت نکرده اند و به احتمال زیاد رضایتی هم به فساد ندارند اما نتیجه کارشان همان است. پس یک جای کارمیلنگد و سیستم مان نشتی دارد ، منشاء این نشتی را باید پیدا کرد.

کسی که آجرهای خیس خورده را از جا بکند و با آجر خشک جایشان را پر کند یا با انگشت جلوی چکیدن آب را بگیرد یا با آتش بخواهد دیوار نمناک را خشک کند  یا با فشار و زور بازوی زیاد بخواهد پیج شیر را ببندد ، خانه خرابمان میکند. جلوی این خانه خرابی را میشود به نرمی یک لاستیک بند انگشتی گرفت.

/ 1 نظر / 60 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. [گل] ضمن آرزوي بهترينها براي شما؛ [گل] اين پيام، کارت دعوتيست محضر شما عزيز. خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. مطمئنا «مطالب متنوع وبلاگ»، پاسخگوي بسياري از سوالات ذهني شماست؛ همانند: @@ بانوان اينگونه همسرداري کنند...(بيست راهکار زندگي شيرين) [گل] @@ قطع طواف برای برطرف کردن حاجت مؤمن‏ [گل] @@ کسانی که آرزوهای خوب دارند بخوانند [گل] [گل][گل] منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم.[گل][گل] توصيه ميکنم از باقي صفحات وبلاگ نيز ديدن کنيد. موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]