/ 6 نظر / 140 بازدید
بیش از این

سلام گمان میکنم شما هم ترک و آذربایجانی هستید. از طرفی بنظر میرسد اختلافاتی در دیدگاههایمان داریم. خوشحال میشوم به آنچه مد نظر من است و برایم اهمیت دارد بیاندیشید و بخوانید. تسلیت .

محمد

(متن تصحیح شده:) سلام علیکم.از توصیه های شما ممنونم برادر ارجمندم لیکن همچنانکه مستحضرید توجه به برخی جنبه های علوم و غفلت از برخی جوانب دیگر همچون نشستن بر یک صندلی فاقد یک یا دو پایه است و مرکوب آن لاجرم بر زمین خواهد خورد. خوشحال شدم وقتی در کسب علم و فضیلت شما را با خود همرای دیدم. اما گویا مصادیق علم و فضیلت در نظر من و شما قدری متفاوت است. شاید برای تقریب افکار ، بهتر باشد که فراموش نکنیم تاریخ ، جامعه شناسی و علم سیاست از علوم مهم و بسیار ضروری برای هر جامعه ای است و لاجرم کسب این علوم نیز از لوازم فضیلت است. مخصوصا که بزرگان ما نیز بارها بر اهمیت علومی چون تاریخ تاکید کرده اند و جمله معروف : "تاریخ معلم انسانهاست " به یکی از شخصیتهای مذهبی منسوب است. علی ایحال مطالعه کل مطالب وبلاگ حقیر برای افرادی با سرعت مطالعه متوسط بیش از دو سه ساعت طول نمیکشد و گمان میکنم شما که انشاالله از بندگان خوب خداوندید ، مشتاق آنید که با نیوشیدن اقوال و آرا و تبعیت از بهترینشان مشمول بشارت الهی واقع شوید. مویّد و منصور باشید..

زهـــــرا

این عید به نور فاطمیه زیباست روزیه تمام سال ما با زهراست با بردن نام فاطمه فهمیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست در پناه مهدی فاطمه باشید.... [گل][گل]یشاپشی عیدتان مبارک[گل][گل]

امیر

سلام عید از سه حرف زیبا تشکیل شده: ع:عزیزانم ی:یادتون باشه د:دوستتون دارم خواستم از همه زودتر تبریک عید رو تقدبمتون کنم.

انسان

سلام..ان شاءالله سال آینده سالی نیکو برای شما باشد[گل]

همسفر جاده دلتنگی

سالی پر از برکت و آرامش، سالی پر از امید و آسایش، سالی پر از لبخندهای زیبا، سالی پر از طراوت و زندگی، و سالی لبریز از هدیه های قشنگ خداوندی برای شما آرزومندم [گل][گل][گل][گل]