دیدن وزیر ارشاد در کنار خاتمی چه حسی دارد؟

در خبرها آمده بود که وزیر ارشاد و چند تن از مسئولین دیگر به مناسبت سال نو به دیدار خاتمی رفته اند. به راستی این رفتار وزیر ارشاد چه مفهومی دارد؟ اینها از این کار چه هدفی دارند؟  چه کسی در پشت پرده ی این دیدار قرار دارد؟ آیا دولت میخواهد درخواستهای دستور گونه ی اتحادیه اروپا از جمله تلاش برای رفع حصر فتنه گران را موبمو اجرا کند ؟ آیا این دیدارها مقدمه ای برای بازگشت فتنه گران به عرصه فعالیتهای فتنه ساز است ؟

با در نظر گرفتن اینکه دولت  خاتمی  بحران سازترین دولت بود اینک از کوله بار تجربیات ریاست جمهوری خود چه تحفه ای دارد که میتواند به دولتمردان دولت تدبیر و امید بدهد؟ آیا دیدار با خاتمی میتواند مقدمه ای برای  دست دادن دولت تدبیر  با فتنه و در نتیجه تسلیم شدن محض در برابر قطعنامه اتحادیه اروپا باشد؟

از نگاه دیگر ، وزیر ارشاد خاتمی مهاجرانی بود که بدنبال ماجرای فساد اخلاقی از کشور گریخت و الان در لندن درآغوش کثیف ترین دشمن ملت ایران توهین به اسلام و انقلاب را از حد گذرانده وآبرویی برای خود و دولت خاتمی باقی نگذاشته است. آیا وزیر ارشاد با این دیدار میخواهد جای وزیر ارشاد خاتمی را پرکند؟ راستش وقتی کلمه ی وزیر ارشاد را با خاتمی در کنار هم میشنویم چیزی جز عطاءالله مهاجرانی به ذهن خطور نمیکند. آیا تحت تعلیمات خاتمی مهاجرانی دیگری متولد میشود؟ آیا جنتی میخواهد همچون مهاجرانی شگردهای وزیر فرهنگ شدن برای تخریب فرهنگ را از خاتمی کسب کند؟ خدا میداند.

 

 

/ 1 نظر / 29 بازدید
علي

فقط خاتمي