دیکتاتوری بی حجابی علیه حجاب

اگر شما به فساد ، آزادی بدهید او به شما آزادی نخواهد داد

برخورد با زن محجبه در انگلیس :

روز ۲۵ فروردین ۱۳۹۰ «زهرا کاظمی صالح»، دانشجوی ایرانی در لندن و عضو انجمن اسلامی دانشجویان، در حالی که راه هر روز خود از محل تحصیل به منزلش را پشت سر می گذاشت، مورد حمله چهار دختر جوان انگلیسی برای برداشتن حجاب از سرش قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

اکبر جوادزاده

گفتنی است، در چند سال گذشته، موج جدیدی از مبارزه با حجاب در اروپا شکل گرفته است و در همین راستا، دولت فرانسه قانون ممنوعیت حجاب در این کشور را به اجرا گذاشته است.  بنا بر این قانون، هر کس در انظار عمومی با حجاب ظاهر شود، 150 یورو جریمه می شود. در بلژیک نیز قوانین مشابهی برای ممنوعیت حجاب وجود دارد.

برخورد با زن محجبه در آلمان:

شهر هسه در اقدامی ضد اسلامی به عنوان اولین منطقه در آلمان، استفاده از پوشیه برای زنان مسلمان در اماکن عمومی را ممنوع کرد. این ممنوعیت در پی استفاده یک معلم زن مسلمان از حجاب اسلامی روی داد.

اکبر جوادزاده

 

برخورد با زن محجبه در فرانسه : 

اکبر جوادزاده

باز هم در آلمان : 

آنچه زمینه کشته شدن “مروه الشربینی ” را در دادگاه درسدن آلمان بجرم حجاب به وجود آورد، نژادپرستی است که سراسر اروپا و آمریکا را فرا گرفته و در حقیقت علت اصلی اسلام ستیزی در غرب به شمار می‌رود

 

اکبر جوادزاده

 

در حالیکه در داخل کشورمان تذکرات محترمانه و موردی گشت ارشاد به بدحجابان باسیاه نمایی و بطور وسیع توسط برخی از روزنامه ها مورد توجه و اعتراض قرار میگیرد ولی این روزنامه ها هرگز خبرهای مبارزه با حجاب و جنایات بدحجابان علیه زنان محجبه را در اروپا هرگز منعکس نمیکنند چرا؟ 

/ 0 نظر / 112 بازدید