سال که نو بشود

سال که نو بشود آدم دیگری خواهم شد !  شاید شما هم این قول را  به خودتان داده باشید. بعید میدانم کسی باشد که در طول عمر خود لااقل یک بار این قول را به خودش نداده باشد.

از فردا صبح ، از شنبه اول هفته ، از اول ماه بعد ، از سال جدید . . .   به شما قول میدهم که حتی اگر اول سال جدید مصادف با صبح شنبه وبرابر با  اول ماه جدید هم باشد ، یعنی حتی اگر همه آن زمانهایی که به نظرتان برای آغاز یک تصمیم لازم است با هم یکجا اتفاق بیافتند باز هم من و شما هیچ عوض نخواهیم شد.

زیرا کسی که به تصمیم خود ایمان دارد از همین الان شروع خواهد کرد . وقتی میگویید بعدا انجام میدهم یعنی هرگز انجام نخواهید داد. کاری که الان درحال انجام آن هستید ، تصمیم واقعی شماست . بنابراین شما در سال جدید همانی خواهید بود که الان به آن مشغول هستید. سال ، جدید میشود اما شما خود را به فراموشی میزنید و بازهم به سال جدیدی که خواهد آمد فکر میکنید و دوست دارید در سال جدید متحول شوید و به آدم نویی تبدیل شوید که بهتر از خودتان است. اما شما هرگز بهتر از خودتان نخواهید شد. این پنبه را از گوش خود بیرون کنید.  پس سعی نکنید از خودتان بهتر شوید بلکه بهتر است خودتان را بهتر کنید و همین الان باید این کار را بکنید و منتظر سال نو و روز نو و هفته ی نو نباشید .

/ 1 نظر / 8 بازدید