وعده امام خمینی به تحقق پیوست

دقیقا یادم نمی آید که از دهان خود امام خمینی این حرف را شنیده باشم اما از دهان برخی شنیده ام که در اول انقلاب امام گفته بود آب و برق باید رایگان باشد.

وبیشتر بدخواهان انقلاب این را عنوان میکردند و میخواستند به زعم خود نقطه ضعفی برای سخنان امام بتراشند و عناوین عجیب و غریب برای آن جعل میکردند. بالاخره هر چه بود خواست خدا این بود که این فرمایش ایشان هم محقق شود و بار دیگر روسیاهی برای بدخواهان امام پیشکش شود. صد البته یاران امام چشم به این مادیات ندوخته بودند که ارادتشان را با این جور چیزها ضعف و قدرت ببخشند. اما پوزخندی هم بر لب این عزیزان نثار بدخواهان غنیمت است.

واریز نقدی یارانه ها بخاطر واقعی کردن قیمت حاملهای انرژی این واقعیت را عملی بخشید که الان پول آب و برق و حتی گاز ونان  به ملت باز پرداخت میشود و البته اضافه تر از آن هم در جیب مردم باقی میماند .

بااین حساب باید گفت نه تنها آب و برق و گاز بلکه فراتر از آن حتی نان هم رایگان شده است و این یعنی اینکه معاندان بدانند حرف امام راست بود .

اما یاران امام  با این فراز و نشیبها نوسان نمیکنند و این فرعیات باشد یا نباشد مثل کوه ثابت قدم هستند.

/ 8 نظر / 3 بازدید
چه فرقی داره

آهم!بهت برخورد!باشه فرقی نداره اینجوریشو می گم! بله این فرمایش حضرت امام خمینی (ره) بود!که گفتن تنها به این دلخوش نباشید که آب را مجانی می کنیم!برق را مجانی می کنیم!اتوبوس!(اینش خیلی باحاله!)را مجانی می کنیم به امورات معنوی شما هم میرسیم!البته تصدیق می فرمایید!که قطعا نظر معظم له!این نبود که سی و سه سال بعد آنهم وقتی خودشان روی در نقاب خاک کشیدند!و به ملکوت اعلی پریدن!بدین طریق که شما فرمودید!یارانه های حامل های!انرژی!(چقدر خوش آهنگ و با حال و با مسماس!حامل های انرژی!)پرداخت شود!خوب جدا از یاران صدیق!امام که به مادیات چشم ندوخته اند!وآقای محصولی جد اندر جد میلیاردر بوده!مردم بدبخت بیچاره که ازاون ور رانده و از ور!مانده اند هرشب چرتکه میانداختن و حساب می کردند با توجه به اینکه آقا(منظور امام خمینی ره است با آقا مقام معظم رهبری ببخشید!رهبر مسلمانان جهان!!؟)فرمودند پول نفت را مستقیم بخود مردم میدهند!(صدالبته جنابعالی آن وقتها در صلب ابوی گرامی بودی!و دقیقا بیاد داشته باشید که اینو از دهن مبارک امام خمینی ره!نشنیده اید!)روزی چند تومان مفت چنگ ملت میشود

چه فرقی داره

بله عرض می کردم مردم ما که به نقد خوری عادت!دارند و سیلی نقد را به از حلوای نسیه میدانند!تصور باطلشان این بود که منظور امام خمینی ره!همان بود که اکثرا فهمیدند خوب ندانستند که ایشان طبق علوم خفیه و غیبیه (که فقط نزد ایشان و رهبر معظم انقلاب است و مقداری از آن هم جهت توجیه وتفسیر نزد شما باقی مانده )امروز را پیش بینی کرده که از تبار مردان محمود نامی برخواهد آمد و به پیشگویی ایشان رنگ حقیقت می پاشد! فقط یک مقدار فهمش برای من عوام مشکله کلمه مجانی و رایگان اینجور به ذهن من متبادر می کرد که یعنی من وقتی شب تاصبح !یا صبح تا شب که آب مصرف کنم یا سوار اتوبوس!بشم نباید پولی بدم!چطور شد که الان علاوه بر اینکه پولی نمیدم هوچ!تازه بقول شما یه چیزی بیشتر ته جیبم می مونه!پس مجانی هم نمیشه گفت! خدابیامرزه امام رو!کاش بود اینروزو میدید و منتی سرما میذاشت و فرمایشش رو اصلاح می کرد و می گفت تنها به این دلخوش نباشید که فلان و بهمان بلکه یه چیزیم ته جیبتان باقی میگذاریم! البته شما مستحضر هستید که امام خمینی به بنی صدر ملعون!فرموده بود اقتصاد مال خر است!بخاطر همین یاران امام فراز و نشیب نداشتند که متهم به خربودن شوند!

چه فرقی داره

حالا منه معاند فهمیدم که در چه گمراهی و ظلال المبینی سیر می کردم!البته تصدیق می فرمایید خیلی هم معاندین تقصیر نداشتند این پیشگویی امام ره یکم طول کشید و ما که ایمانمون ضعیف بود خوب به امام و گفته هایش شک کردیم! اخی جان دیگه چه خبر آخ که چه خوبه منو تو دوست شدیم!و راهمون یکی شد و منهم مثل تو به کمک این یارانه های حامل های انرژی های!ببخشید این دیگه های و هوی نداشت!به امام ایمان آوردم!راستی اخی میشه بازم از فرمایشات گوهربار امام که یا به وقوع پیوسته یا در صف انتظاره برامون بگی بیشتر ایمانمون به امام محکمتر!بشه!؟ اون موقعها که تو در صلب ابوی گرامیت بودی!صلصال من حما المسنون تشریف داشتی خبرنگارها به امام گیر داده بودند که منظورت از جمهوری چیه!یا حجاب زنان پس از پیروزی انقلاب تکلیفش چیه (البته این قبل از شعار یا روسری یا توسری بود چون اسفندماه در روز جهانی زن که امام خمینی ره حجاب را اجباری فرموده بودند زنان تظاهراتی باشکوهی در ضدیت با حجاب اجباری برگزار کردند!امام هم ناچارا حرفش را پس گرفت! )اما فرمودند جمهوری همان است که در دنیا معنی میدهد یا زنان آزادند که حجاب داشته باشند یا نه و اجباری در کار نیست البته اخ

چه فرقی داره

اخی جان امام خیلی حرفها زد و عدول کرد مثل اینکه گفته بود روحانیت دور از قدرت میباشد و پست نمی گیرد یا من میروم قم کار طلبگی می کنم و از این حرفها یا گفته بود حتی!گوش کن حتی!مارکسیستها در جمهوری اسلامی آزادند! بگذریم مومن!بیا کمی هم به اصول قانون اساسی موجود بپردازیم!اصل 177 خیلی زیباست !نوشته محتوی مربوط به اسلامی بودن نظام و ابتنای کلیه قوانین و مقررات بر اساس موازین اسلامی و پایه های ایمانی و اهداف جمهوری اسلامی و جمهوری بودن حکومت!و ولایت امر و امامت امت و اداره امور کشور با اتکا به آرا عمومی و دین و مذهب رسمی ایران تغییر ناپذیر است! فهمیدی چی شد!البته این اصلاحیه سال 68 اضافه شده یعنی اگر مردم بخواهند هم نمیتوانند موارد فوق را تغییر دهند مضحکه نه!اعتبار قانون اساسی به رای مردمه بعد همین مردم طبق این قانون ازخودشون سلب اختیار کردند!حالا بقیه اصول که فقط اسمی ازش هست و بیشترش هم فصول مربوط به حقوق مردمه بماند جواتی خیلی نازی تو منو ارشاد کردی!ممنونم کاش بودی اشک شوقمو میدیدی! خوب نوشتم فحش که ندام!

چه فرقی داره

روزنامه آرمان از «خروج اعضای مجلس خبرگان از شمول طرح رسيدگی به دارايی مسئولان حکومتی » خبر داده است. به نوشته اين روزنامه نمايندگان مجلس شورای اسلامی روز يک شنبه در جلسه ای «غيرعلنی» و « برای تامين نظر شورای نگهبان» با « کاهش شمار مقامات و مسئولانی که موظفند صورت دارايی‌های خود، همسر و فرزندان تحت تکلف شان را بعد و قبل از خدمت به رئيس قوه قضائيه اعلام کنند، موافقت کردند » و از جمله « اعضای مجلس خبرگان » را از رسيدگی به داريی های شان معاف کرده و اعضای مجلس خبرگان از اين پس ديگر «نيازی به اعلام دارايی‌های خود ندارند.» در فهرست جديد مقام هايی که بايد دارايی هايشان قبل و بعد از تصدی سمت های حکومتی مورد رسيدگی قرار گيرد،همچنين شش نفر فقيه عضو شورای نگهبان قرار ندارد. روزنامه آرمان نوشته که اعضای مجلس هشتم روز يک شنبه ماده ۴ مصوبه « رسيدگی به دارايی‌ها مقامات و مسئولان و کارگزاران نظام» را به دليل ايرادات شورای نگهبان و تامين نظر اين شورای تغيير داده و « دايره تعداد مقامات و مسئولانی که موظفند صورت دارايی‌های خود، همسر و فرزندان تحت تکل

چه فرقی داره

کاهش دادند.» به نوشته اين روزنامه مجلس مجبور شد که علاوه بر اعضای مجلس خبرگان و خود فقهای شورهای نگهبان، بخش ديگری از مسئولان کشور را هم از رسيدگی به اموال و دارايی هايشان معاف کند. در ميان مقام های حکومتی که از شمول رسيدگی به دارايی ها معاف شده اند شماری از منصوبان آيت الله خامنه ای به چشم می خورند و مقام هايی چون «اعضای شورای موقت رهبری، سرپرستان وزارتخانه ها،مشاورين روسای سران قوه و مشاوران و معاونان آن ها، و مشاوران وزرا، و روسای نهادها و حوزه‌های نمايندگی ولی فقيه و روسای عقيدتی سياسی در دانشگاه‌ها و نيروهای نظامی و انتظامی » نيازی به اعلام دارايی های خود و اعضای خانواده هايشان « پيش و پس از تصدی سمت های حکومتی» را ندارند. روزنامه خراسان نيز به رغم آنکه نوشته مجلس شورای اسلامی برای تامين نظر شورای نگهبان ۱۰مورد از بندهای ماده ۴ طرح رسيدگی به دارايی های مسئولان حکومتی را از مصوبه پيشين خود حذف کردند » از قول علی لاريجانی ، رئيس مجلس هشتم نوشته « اين قانون، قانون مهمی است و به طور حتم انضباطی به وضعيت مسائلی که مربوط به فساد در کشور است خواهد داد و جلوی برخی مسائ

چه فرقی داره

هرکسی ایرادی به این سیستم گرفت یا خائن نامیده شد یا فریب خورده!یا آمریکایی!حماقت هم حدی دارد بچه آخوند!این چرندیات آخوندها برای دوشیدن مردم است روز حسرت و قیامت کدام است!این از مزخرفات پروپیمان شما مذهبیون است اگر آخرتی بود چه نیاز به دادگستری و قوه قضاییه بود احمق!این خود نشان از دروغ بزرگ شما دارد اصول مذهب و دین ترس و حماقت است که در تو مالامال است! مرتیکه در زمان امام دجالت همه پستها به آخوندها داده شد از ریس جمهور مجلس قوه قضاییه و دیوان عالی تا ... حالا تلاوت می کنی مغول مانده آن گور به گور شده که خودش تمام قدرت را در دست گرفت گفت اگر سی میلیون بگوید آری من میگویم نه!البته اینجا بهشت زهرا نبود اینجا قدرت را در دست گرفته بود و به شمشیر و زور مسلح! احمق تو آبت کجا بود توکه از کون آخوندیسم شیعه میخوری و مصرف کننده صرفی مقلد! من برادر تو نیستم احمق من انکار توام!احمق مردا!

چه فرقی داره

اخی آخی!اخی توهم رفتی!ولی مواظب چرندیاتت باش دست از مفت گویی بردار یکی راز گمراهی آورد باز! زگمراهی خود ندانست راز!