با مشارکت دولت محترم مقدمات ناامنی تهران فراهم شد

با کمال تاسف و تاثر خبرهای واصله از بازگشایی سفارت انگلیس (پناهگاه جاسوسان و وطن فروشان)در تهران حکایت میکند. بر اساس این گزارش ، از اول شهریور ماه 1394 روباه پیر و تفرقه افکن با سابقه ، بار دیگر با پر رویی تمام به ایران باز گشته و در محل خانه تیمی خود مستقر گشته است. بنابراین انتظار میرود که در روزهای آینده ، امنیت اجتماعی کشور روزهای پرحادثه ای را پیش رو داشته باشد. بنابراین دولت محترم هرچه زودتر باید یارانه نقدی مردم را قطع کرده و از محل این وجوه ،  بودجه لازم برای هزینه مقابله با تحرکات ضد امنیتی را فراهم نماید. مدتی بود که جاسوسان بالفطره و وطن فروشان قهار پاتوق مناسب و امنی برای تبادل افکار نداشتند ولی از این پس میتوانند با خیال راحت ضمن شرکت در مراسم ضیافت شام در سفارت روباه به هماهنگی برنامه های خویش بپردازند. شاید کانالی امن هم برای ورود تروریستهای داعش به کشور باز کردند. فکر میکنم از این پس ، خبرهایی در مورد ناامنی ها و درگیریهای پراکنده به گوش خواهد رسید. منتظر باشید.

اکبر جوادزاده

متن خبر به شرح زیر است: 

سفارت انگلستان در تهران با حضور وزیر خارجه این کشور پس از تقریبا چهار سال و بدون حضور رسانه‌های ایرانی و خارجی بازگشایی شد.
 

به گزارش خبرآنلاین به نقل از تسنیم، فیلیپ‌ هاموند، وزیر خارجه انگلستان، امروز (یکشنبه) سفارت کشورش در تهران را پس از چهار سال بازگشایی کرد. هاموند اعلام کرده که همزمان سفارت ایران در لندن نیز بازگشایی خواهد شد.

مراسم بازگشایی سفارت انگلستان به روی خبرنگاران ایرانی و سایر خبرنگاران رسانه‌های خارجی مستقر در تهران بسته بود و تنها گزارشگران شبکه دولتی بی‌بی‌سی اجازه پوشش خبری و تصویری این مراسم را داشتند.

وزیر خارجه انلگستان امروز همچنین با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، نیز دیدار خواهد کرد.

روز گذشته مجید تخت‌روانچی، معاون اروپا و آمریکای شمالی وزیر امور خارجه ایران، گفت که فعلا موضوع تعیین سفیر جدید ایران و انگلیس مطرح نیست.

معاون اروپا و آمریکای وزیر امور خارجه گفت: "پس از بازگشایی سفارت انگلیس در تهران، روابط دو کشور همچنان در سطح کاردار باقی می ماند."

/ 0 نظر / 38 بازدید