نحوه مجازات عجیب یک بمبگذار توسط یک پاسدار

 میگفت : در جبهه کردستان روزی یک نفر را گرفته بودیم که قصد بمب گذاری در محل تجمع رزمندگان را داشت . او را به چادر فرمانده بردیم (فکر میکنم گفت اسم فرمانده خواجه ای بود) کناری نشسته بود و داشت سلاحش را روغن کاری میکرد. همینطور که مشغول بود پرسید :

- قصد چه کاری داشتی؟

- میخواستم بمب منفجر کنم

- میخواستی ما را بکشی ؟

- بله

- اگر ما را بکشی یا زنده بگیری با ما چکار میکنی؟

- با فجیع ترین وجه میکشمتان و پوستتان را میکنم.

(راوی میگفت همینطور هم میکردند و بارها دیده بودیم که پوست سر برادران شهید ما را از پشت سر کنده و به صورتشان کشیده بودند و مثله شان کرده بودندو . . . )

- حالا ببین من با شما چکار خواهم کرد؟ بگو ببینم چند سالته ؟

- . . .  سال

- زن و بچه داری ؟

- بله

- چقدر از حزب کومله حقوق میگیری ؟

- . . . ریال

درهمین حال یک نفر وارد شد و با اسم  حاج آقا خواجه ای را صدا کرد. طرف همینکه اسم خواجه ای را شنید و فهمید که داشته با فرمانده صحبت میکرده ترس برش داشت و خودش را جمع و جور کرد . خواجه ای گفت حالا ببین من با تو چه خواهم کرد  با این حرفش طرف بیشتر ترسید. بعد فرمانده گفت : تو به خاطر نان زن و بچه ات به این کار تن داده ای و به بچه ها دستور داد کمی روغن و برنج و آذوقه به همان کوله پشتی که بمب را در آن حمل کرده بود گذاشتند و اورا آزاد کردند .

آن جوان رفت و چند مدت بعد با دهها نفر از اهالی بومی برگشت و گروه پیش مرگان مسلمان کرد را تشکیل داد و  در کنار پاسداران به نبرد با دشمن متجاوز پرداختند.

دیشب که خسته از کار روزانه به خانه میرفتم این خاطره از رادیو از زبان یکی از پاسداران دوران دفاع مقدس پخش میشد. خاطره ای که نمونه ای از عظمت رزمندگان ما را که تربیت شده مکتب امام علی هستند به تصویر میکشید.

علی آن شیر خدا شاه عرب          الفتی داشته با این دل شب

شب ز اسرار علی آگاه است        دل شب محرم سر الله است

....

پیشوایی که ز شوق دیدار            می‌کند قاتل خود را بیدار

مینهند پس‌ لب او کاسه شیر        می‌کند چشم اشارت به اسیر

 

یاحق

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام اگر میخواهی دامنه ی رایگان بگیری به لینک زیر برو وثبت نام کن. http://www.FreePremiumDomain.com/?r=397753

الف.پ

سلام پاسخ داده شده اید خوشحال می شوم تشریف بیاورید ای خاک مقدس که بود نام تو ایران فاسد بود ان خون که به پای تو نریزد

ارسی

تو که خدا باوری!لعنت بر پدر دروغ گو!مرتیکه بیشرم من در اوج جنگ کردستان در سنندج و کامیاران و مریوان و حتی پاوه و جوانرود بودم!این چرندیات چیه تعریف میکنی !اینها رو که گفتی !به تاریخ رجوع میکردی هنوز جنایات رژیم آخوندی در فرودگاه سنندج در ذهن تاریخ مانده است دو برادر را که بروی برانکارد از روی تخت بیمارستان جهت تیرباران به فرودگاه بردند .کافیست به مصاحبه دژخیم خمینی خلخالی با کیهان و اطلاعات در سال 59 مراجعه کنید محاکمه های که در عرض 3 دقیقه بهترین جوانان این مرزو بوم را به جلاد می سپرد این شعرها برای تحمیق لجن های مثل تو خوب است کاش به خودت زحمت میدادی و تاریخ غیر حکومتی را مطالعه می کردی

مداحی

خداوند شفاعتشان را روزیمان نماید

ارسی

رجاله آخوندیسم شیعه!جهان بینی شما محدود به نوک دماغتان است و بس!شما فریب خورده هستید نه من!شما که نه در جبهه بوده اید و نه جنگ را دیده اید!لاقل کمی شعور داشته باش و همانطور که نظریات مرا جهت رد کردن با دیده تردید می نگری که حق توست و درستش هم اینست به مزخرفات حکومتی هم لااقل در ابتدا با دیده تردید نگاه کن تحقیق کن از 4 نفر که در کردستان هنگام جنگ داخلی حضور داشته اند ب÷رس بعد این اراجیف و دروغ ها را ردیف کن!رجاله!من خودم جز کسانی بودم که در جبهه!حق!!!بفرمان خمینی در پاوه و نوسود وکامیاران و سنندج حضور داشتم آن روزها که هلیکوپترهای هوانیروز شهر را زیر تو÷ گرفته بودند من فهمیدم این دروغ دلاویز آخوندی برای بقای حکومت است نه چیز دیگر!اما احمقی مثل تو وقتی که مومن بود و عقلش را تعطیل کرد میشود این!شما که برچسبهاتان آماده است!بزن برچسب بزن بریده!استحاله شده و ...در جیب امثال شما زیاد است شما و هم ÷الکیتان به آرمانهای این مردم خیانت کردید شما فقط در ÷ی قدرت بودید و هستید تمام این مزخرفات سرپوش برای جنایاتتان است و بس! تنها احمقی مثل تو کار خلخالی را تایید می کند!محاکمه در 3 دقیقه برای چه کودن ؟

ارسی

رجاله ای مثل تو عدالت را با تشفی و خنک شدن دل داغداران اشتباه می گیرد ÷تیاره!عدالت بازیچه دست شما شده!احمق در 3 دقیقه تو چطور به حق یا ناحق بودن پی می بری!آنهم کشتن انسانی ولو مجرم!کی گفته که ؟تو!رجاله ای مثل تو که دیدگاهش دینیست به این سادگی عدالت را با انتقام گیری یکی میداند خاک بر سرت با این دیدگاهت! جالب است شما از خلخالی هم سریعترید و زود به حکم و قضاوت نائل می آیید!خلخالی که اگر بروید کتاب خاطرات 2 یا 3 جلدیش رل بخوانید خواهی دید وقتی که مورد سوال واقع میشود با این جمله از خود دفاع می کند!من بفرمان امام خمینی عمل کرده ام!همین!این خود گواهیست بر انزوای این جلاد در همین حکومت!آخوندیسم!در همین حکومت الله است که کار خلاخالی به انزوا کشیده شده لااقل عنوان کتاب خاطرات این رجاله دیگر مثل خودت را جستجو کن!

عاشقان سبز

پاسدارها با همه اینطوری برخورد نمی کنند . خوی وحشیگری و سگ منشی آنها با کارهایی نظیر شلاق زدن و اعدام و امثال آن کم نبوده . یکی از این پاسدارهای حرومزاده ی کثافت احمدی نژاد هستش . خاک بر سرش درود بر میرحسین موسوی و مهدی کروبی بر احمدی نژاد حرومزاده ی کس کش لعنت !!! http://sanjesh011.persianblog.ir/

فرزند انسان

سلام جناب جواد زاده رد شما رو از اسکالپل گرفتم... پست ها تون زیباست خدا قوت... راستی این جناب " ارسی" که خدا شفای عاجل نصیبشان کند راست میگوید بنده ی خدا در جبهه بوده ! اما احتمالا موقع یادداشت بر داشتن از شرایط هموطنانش واسه راپرت دادن به رژیم بعث موج خمپاره گرفتتش وموجی شده! زیبا پاسخ دادید بهش، خسته نباشید... وقت کردید به ما هم سری بزنید خوشحالمون میکنید اخوی

فرزند انسان

سلام جناب جواد زاده رد شما رو از اسکالپل گرفتم... پست ها تون زیباست خدا قوت... راستی این جناب " ارسی" که خدا شفای عاجل نصیبشان کند راست میگوید بنده ی خدا در جبهه بوده ! اما احتمالا موقع یادداشت بر داشتن از شرایط هموطنانش واسه راپرت دادن به رژیم بعث موج خمپاره گرفتتش وموجی شده! زیبا پاسخ دادید بهش، خسته نباشید... وقت کردید به ما هم سری بزنید خوشحالمون میکنید اخوی