امروز متاسفانه در هنگام مطالعه ی مطلبی در یک سایت فنی پیامی برایم آمد مبنی بر اینکه  شما تحریم هستید و اجازه استفاده از این مطالب را ندارید.

Sorry...

Because your IP address or billing address is associated with a country that is sanctioned by the United States, by U.S. law we are required to block your access to Pluralsight.com. If you believe you are receiving this message in error, please contact support@pluralsight.com.
......
مجبور  شدم جوابیه ای را به همراه چند تصویر از جنایتهای دولتشان را برایشان ایمیل کنم : بله آقای دیکتاتور حق با شماست ، ما در تحریم هستیم . این دموکراسی شماست. این حقوق بشر شماست. شما میتوانید ما را بایکوت کنید. اما نمیتوانید برای رسیدن به دانش ما را محدود سازید. برخلاف میل شما ما پیشرفت خواهیم کرد. ما فوق العاده زیاد پیشرفت خواهیم کرد.
خودتان خیانت و جنایت و نسل کشی را گسترش بدهید و سپس ما را تروریست بخوانید و به این بهانه ما را بکشید. از اسرائیل حمایت کنید و کودکان غزه را بمباران کنید. فلسطین و تمام کشورهای آزاد را اشغال کنید و دنیارا به آتش بکشید. شما بشر هستید و این دموکراسی و حقوق بشر شماست.
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر قاتلان
زمان انتقام خواهد آمد صبر کنید . .  . 
مادران شما نیز مانند این مادران گریه خواهند کرد نوبت شما هم خواهد رسید. اکنون راحت باشید و با خیال راحت قبل از خواب برنامه جنیفر لوپز را تماشا کنید تا به وقتش. 

yes Mr. Dictator!
yeah, you're right .
.We are in sanctions. we're in boycott
This is Your Democracy! This is Your Human Rights.
.you able to boycott us 
But you can't restrict us from Knowledge
Unlike you, we will progress 
we'll improve tremendously a lot
...
Yourselves ٍExpand betrayal, murder, genocide, Then call me Terrorist and kill me For this reason.
yes, first boycott us  then kill us.
Support Israel and Kill Children of Gaza with bombing 
Please occupied Palestine and other free countries
Drag the world on fire. You are Human and This is Your Democracy! This is Your Human Rights.
Dawn with U.S.A.
Dawn with Israel.
Dawn With Killers.
Revenge time will come. wait...
 

your mothers also  will crying as these mothers. soon,  so soon. relax now. sleep safely in your bed after watching Jennifer Lopez's show . 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آمریکا , اسرائیل , فلسطین , غزه


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۳۱ | ٦:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

این اسرائیل است . این ، تبلور عقده ی حقارت ابلیس است. این ، دمل چرکین فراهم آمده از پس هزاران سال حسد و کینه توزی شیطان رانده شده است که اینگونه نفرت انگیز و چندش آور ، سرباز کرده است. این ، حکومت شیطان است که اعلام موجودیت کرده است. 

اخ تف ابلیس لعین است این

خلط مریضی زمان بر زمین

شعبه ی دوم که بروی زمین

دولت شیطان زده یعنی همین

اسرائیلموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اسرائیل


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۳٠ | ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

امام سجاد علیه السلام میفرمایند :

از دروغ بپرهیزید. کوچک باشد یا بزرگ ، جدی باشد یا شوخی ، زیرا گفتن دروغ کوچک ، انسان را بر گفتن دروغ های بزرگ جسور میکند.

اصول کافی - جلد 2 - صفحه 338 موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دروغ


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۳٠ | ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

خدایا !

به عظمت دریای محبت و استجابت تو ایمان دارم ولی به قبولی دعای خودم امید چندانی ندارم زیرا هرکس خودش را بهتر میشناسد. اما من یکسال تمام ، همه ی تلاشم را کرده ام تا کسانی را پیدا کنم که شب قدر برایم دعا کنند. نمیدانم آیا چنین کسانی را یافته ام یا نیافته ام . این شبها فقط تو خواهی دانست که من موفق شده ام یانه. اگر چنین کسانی را دیدی لطفا دعایشان را مستجاب فرما.  من به قبولی دعایشان بسیار محتاجم. این را خودت بهتر میدانی. دل شکسته

.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دعا


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٦ | ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

بخش عمده ای از مردم برای تاثیر گذاری در دیگران انرژی زیادی از خود صرف میکنند و تلاش زیادی میکنند اما نتیجه ی کمتری میگیرند و در نتیجه ، تلاش آنها نتیجه عکس میدهد و بجای کسب رضایت طرفین ، منجر به دلخوری و عدم رضایت در هر دو طرف میشود و گاهی مواقع هم به تنش های تند ختم میگردد.  

این عدم موفقیت بخاطر این است که آنها بیش از ظرفیت واقعی خود دوست دارند که تاثیر گذار باشند و این غیر ممکن است زیرا آهن ربا فقط اشیائی را جذب میکند که در میدان مغناطیسی اش قرار میگیرند و خارج از میدان مغناطیسی اش هیچ اثری ندارد. هر مقدار که نیروی مغناطیسی آهن ربا قوی باشد حوزه وسیعتری را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

این عده از مردم ، غافل از این قانون ،  بجای اینکه برای افزایش ظرفیت مغناطیسی خود اقدام کنند تا بدین وسیله عده بیشتری از آنها متاثر شوند ، سعی میکنند با فشار و قوه ی قهریه در دیگران نفوذ نمایند و این امری محال است که بیهوده برای آن تلاش میکنند.

پس در اینگونه موارد بهتر است فقط به اظهار نظر اکتفا کرده و از اصرار برای قبول از سوی طرف مقابل پرهیز نماییم و در صورتی که طرف مقابل منطق شما را قبول نکرد او را به کم فهمی متهم نکنید چون ممکن است از ضعف میدان مغناطیسی شما باشد .

 

 موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حکمت , حکایت


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٥ | ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

روزهای زندگی ام را با وسواس تمام میشویم و میگذارم مقابل آفتاب تا خشک شوند. وقتی بر میگردم یا بادشان برده است یاسوخته اند یا باران خیسشان کرده است. لامصبا هیچکدومشون اونجوری که من میخوام خشک نمیشن.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حکایت


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٤ | ۱:۱٥ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

فرض کنید مدت زیادی از این دنیا به جای دیگری رفته اید و در این مدت هیچ خبری از اخبار دنیا برای شما نرسیده است. بعد از این مدت طولانی اکنون بی خبر از همه جا به دنیا باز گشته اید و این عکس را مشاهده میکنید : 

 

به نظرم سوالی برای شما پیش می آید. از خودتان میپرسید که در دنیایی که این مرد در آن زندگی میکند چه تحول عظیمی رخ داده است که او اینچنین با همه وجود به هیجان آمده است؟ چنین تصور میکنید که مهمترین اتفاق دنیا به وقوع پیوسته است که این چنین او را بیخود کرده است.  آیا یک شخص ، عکس العملی شدید تر از این نیز میتواند داشته باشد؟

بعد با صحنه های دیگری هم مواجه میشوید : 

می بینید انبوه مردم این دنیا اینگونه فریاد میزنند و از خود بیخود شده اند بازهم از خود سوال میکنید که چه سعادت بزرگی به این مردم روی آورده است که اینگونه شادمانی میکنند. آیا به علم و دانش بزرگی دست یافته اند؟ به فقر و گرسنگی و قحطی فائق آمده اند؟

واقعا چه سعادتی نسیب اینها شده است؟ با خودتان میگویید که انگار مردم دنیا هیچ غمی ندارند. خدا را شکر ! مشکلی نیست.

حق باشماست من هم جای شما بودم همین فکر را میکردم. خدا را شکر !  چه مرم سعادتمندی !  چقدر خوشحالند چه قدر متحدند، چقدر باهم خوشحالند. چقدر قدر هم را میدانند. چه خوشحالی مسرور کننده ای !

جام جهانی برزیل

اما هرچه باشد بازهم دلیل اصلی این حرکات هنوز مشخص نیست. باید پرسید که : اینها برای چیست که فریاد میزنند ؟

آیا گلی برسر دنیا نهاده اند ؟

اینها برای چیست که فریاد میزنند؟

 

اگر مردم دنیا به سعادت رسیده اند پس اینها چرا فریاد نمیزنند؟ 

.

 

.وقتی مردان بازی کنند کودکان حق بازی کردن را از یاد خواهند برد. یادم می آید در جایی که مردان بازیهای کودکانه میکردند انبوهی از مردم فریاد میزدند : سوراخ سوراخش میکنه !

غزه. دانستیم که آنها برای اینکه به سعادت رسیده بودند فریاد میزدند اما اینها برای چیست که فریاد میزنند ؟ آیا اینها هم گلی زده اند و به سعادت رسیده اند؟ 

غزه

اینها برای چیست که فریاد میزنند ؟

اینها برای چیست که فریاد میزنند؟

این هم روشی برای توپ بازی است. آیا وقتی این توپ هم گل شود باز هم مردم  دنیا را به هیجان خواهد آورد ؟

اینها برای چیست که فریاد میکنند ؟ 

 

 

 

اینها برای چیست که اینگونه ساکتند؟ 

 

اینها برای چیست که فریاد میکنند ؟ 

اینها برای چیست که اینگونه ساکتند.

اینها برای چیست که فریاد میکنند ؟ 

 

فریاد هایتان را بخاطر هیچ تخلیه کنید تا برای جایی که واقعا باید فریاد بزنید چیزی جز خفقان برایتان باقی نمانده باشد. این سرنوشت شوم شماست. دیگر تجمع 100 ها هزار نفر در یک جا چندان مهم نیست شاید برای تماشای بازی کودکانه ی مردها باشد. دیگر غریو 100 ها هزار مرد اهمیتی ندارد شاید بخاطر رد شدن توپی از دروازه ای باشد. مردم این دوره زمانه برای این مقدار هم تمام ظرفیتشان را خالی میکنند. زیاد مهم نیست. شما کارتان را بکنید. بازی در جریان است. اگر گل نزنند پژمرده خواهند شد و اگر گل بزنند احساس پیروزی میکنند و همین سعادت برایشان کافیست از سرشان هم زیاد است کارتو بکن. نگران هیچی نباش. صدای هیجان استادیومها نخواهد گذاشت صدای ناله ها را کسی بشنود. 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فوتبال


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٢ | ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

رهبر انقلاب شب گذشته در دیدار شعرا گفتند: در دنیای امروز گاهی برای کشته شدن یک حیوان در گوشه ای از دنیا ، جنجال براه می اندازند اما تهاجم اخیر به غزه و کشته شدن بیش از 100 انسان که اغلب آنها کودک بودند نه تنها برایشان اهمیت ندارد بلکه آمریکا و انگلیس رسما از این حملات حمایت میکنند.

 

 

 این تصویر را می توان از شرم آورترین تصاویر قرن دانست. تصویری که تا ابد در کارنامه رژیم نژادپرست اسرائیل باقی خواهد ماند.  Allan Sorensenor یک خبرنگار دانمارکی این تصویر را از شهر سدروت اسرائیل روی توئیترش منتشر کرده و نوشته که مردم اینجا انگار که بخواهند فیلم سینمایی تماشا کنند، صندلی گذاشته اند و بمباران غزه را تماشا می کنند.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اسرائیل


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٢ | ٩:۳٢ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

داشتم فکر میکردم لایک زدن خیلی راحته ، کافیه که یک کلیک بکنی و رد بشی اما نظر دادن و کامنت گذاشتن کمی سخت و وقت گیره و مسئولیت بیشتری هم داره.

بازم داشتم فکر میکردم که از برخی لحاظ ، لایک زدن مثل "دوست خیابانی گرفتن" و نظر دادن مثل خواستگاری رفتنه !

اما دقت کنیم که این شباهت ، دلیل نمیشه که نتیجه بگیریم که اونهایی که لایک میزنند کار غیر اخلاقی میکنند و اونهایی که کامنت میذارند کار اخلاقی میکنند. چون خودم اکثرا لایک میزنم و برای کامنت گذاشتن وقت کافی ندارم. یک نتیجه هم اینه که نمیتوان بین رفتار آدمها در فضای مجازی و زندگی واقعی رابطه ای مستقیم تعریف کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حکایت


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢۱ | ٢:۳٠ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

امام جواد علیه السلام:

ملاقات و دیداربا دوستان وبرادران موجب صفاى دل و نورانیت آن میگردد و سبب شکوفایی عقل ودرایت خواهد گشت گرچه درمدت زمانی کوتاه انجام پذیرد. 

 

قالَ الإمام الجواد - علیه السلام - :

مُلاقاهُ الاْخوانِ نَشْرَهٌ، وَ  تَلْقیحٌ لِلْعَقْلِ وَ إنْ کانَ نَزْراً قَلیلا.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: امام جواد


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢۱ | ۱:٤٥ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

کاش میشد شعری از مولا سرود

چند بیتی نغمه بر لبها سرود

کاش میشد سیصد و اندی غزل

در فراق یوسف زهرا سرودموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: امام زمان


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢۱ | ٩:۱٧ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

چیز خوبیست که در پیش تو ناچیز شوم

بهر دیدار رخت از دو جهان سیر شوم

زود در مجلس دیدار تو حاضر باشم

لیک در وقت وداع تو کمی دیر شوم

(تقدیم به کسی که دوستش دارم)

 

 

 موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شعر , خامنه ای


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۱٩ | ۱:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

من در انبار وبلاگم گلهای سرخ بیشماری دارم که اگر به هر بازدیدکننده هزاران گل هم بدهم باز هم تمام نمیشود. ولی امروز که دقت کردم دیدم به هر کامنت فقط یک گل داده ام و به بعضی ها هم اصلا گل نداده ام. نمیدانم چرا.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: گل


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۱٩ | ٩:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

در نظر بسیاری از مردها ، زن موظف است در خانه کار کند و بر اساس همین باور ، آنها همسران خود را  با اجبار یا حتی خشونت وادار به کار و خدمت میکنند. در حالی که از نظر اسلام ، مرد حق ندارد همسر خود را به خدمت در خانه مجبور کند بلکه هر زنی بخاطر محبت و استحکام خانواده اش در حانه کار میکند که این کار زن معادل با جهاد است.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: خشونت علیه زنان


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۱۸ | ٤:٥٦ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

ماه ، همیشه در روزهای اول هر ماه خودش را به شکل لبهای متبسم انسانهای مهربان در میآورد. اول ماه شبها که به آسمان نگاه میکنی خیال میکنی که ماه ، لبهای آسمان است که به تو لبخند میزند. ماه همیشه اینطوری ظاهر میشود ، با لبخندی مهربان بر لبهای آسمان.

دیشب که به ماه نگاه کردم دیدم ماه خیلی فربه شده بخاطرم گذشت که انگار همین دیروز بود که مثل نی قلیون یا همون مثل لب خندون باریک بود. به ماه گفتم : نکنه در افطار ها زیاده روی کرده ای که به این زودی چاق شدی بلا ؟ هیچ میدونی در این مدت 9 روزه به اندازه 9 ماه شکمت برآمده است؟ 


ماه ، آرام و باوقار به من نگاه کرد و هیچی نگفت. شاید هم با تبسم همیشگی خود آرام و مهریان گفته باشد : ریز می بینمت بچه آدم!  ولی در هر حال من که چیزی نشنیدم. اما همین جوری هم میشه جای لبخند روزهای اول را در هیکل ماه تصور کرد. این چند روز خیلی زود گذشت مثل اینکه همین دیروز بود که ماه داشت لبخند میزد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رمضان


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۱۸ | ٩:۳٢ ‎ق.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()

یکی از دوستان ماشینی داشت که همیشه ی خدا درون و بیرونش از گرد و غبار پوشیده بود. یکی از همین  روزها بود که  گفت : وقتی یک ماشین نو بخرم چنان تمیز نگه میدارمش که نگو . 

گفتم : هرگز موفق نخواهی شد زیرا هر طور که این ماشین را نگه میداری آن را هم درست همینجوری نگهداری خواهی کرد زیرا تو ماشینت را عوض خواهی کرد ، خودت را که عوض نخواهی کرد.  پس خیالات را به کناری بگذار و قبل از اینکه ماشینت را عوض کنی خودت را عوض کن و همین ماشین را تمیز نگه بدار. 

انگار که معجزه شنیده باشد خندید و گفت : راست میگویی. 

آری به یقین ، فردای تو همانطوری خواهد بود که امروز هستی، مگر اینکه امروز از دیروزت توبه کنی.  این خیالی بیش نیست که فکر کنی فردا از امروزت بهتر خواهی بود ولی اگر بخواهی امروز از دیروزت بهتر باشی ، عین واقعیت است. 

فاصله بین امروز و فردا فاصله بین بودن و نبودن است. فاصله بین بیداری و خواب است زیرا امروز درایت است و فردا حکایت! امروز وجود دارد ولی فردا شاید باشد.

من میدانم ! اگر بگویی کاری را فردا انجام خواهی داد منظورت این است که هرگز انجام نخواهی داد. این را خودت هم میدانی ولی این حقیقت ، یواشکی بین خودت و خودت میماند و به هیچ کس نمیگویی و فکر میکنی هیچ کس نفهمید. و به خودت می قبولانی که این حقیقت ملال آور را چون هیچکس نمیداند پس وجود ندارد و نفس راحتی میکشی و اینگونه خودت را فریب میدهی.

بنابراین فردا مثل امروزت خواهی بود. اگر امروز از دیروز بهتر باشی فردا هم همینطور خواهد بود. بهتر بودن ، همیشه از امروز شروع میشود نه از فردا . از فردا هیچ چیزی آغاز نمیشود هر چه شروع میشود از امروز است فقط از امروز !  این را خودت هم میدانی ! موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حکمت


تاريخ : ۱۳٩۳/٤/۱ | ۳:٠٧ ‎ب.ظ | نویسنده : جوادزاده | نظرات ()
.: a good site پارس قرآن :.